reklama

Broken Sword: The Serpent's Curse zadebiutuje jeszcze w tym roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Mija blisko rok od udanej zbiórki na przygodówkę Broken Sword: The Serpent's Curse i półtora roku od rozpoczęcia prac nad grą, a producenci do tej pory raczej milczeli, jak też idą im prace nad kolejnym dziełem w ramach znanej serii. Okazuje się, że po prostu przygotowania tytułu ich pochłonęły, ale mają dobrą wiadomość dla fanów marki. Projekt wszedł w fazę alfa, więc z premierą twórcy powinni się wyrobić do Sylwestra.

Ukończono wszystkie obszary, które zwiedzimy, główne sceny wątku fabularnego także są gotowe. Najważniejsze elementy graficzne mamy na swoich miejscach, trochę pracy zostało z animacjami towarzyszącymi rozmowom, wyglądem menu, ekranu tytułowego tytułu i opcji. Zespół Revolution Software bierze się za filmik wprowadzający, na razie wszelkie scenki przerywnikowe zostawiając na potem. Co najważniejsze jednak, w tej wczesnej formie Broken Sword: The Serpent's Curse da się już przejść do końca.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii