r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Broken Sword: The Serpent's Curse zadebiutuje jeszcze w tym roku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Mija blisko rok od udanej zbiórki na przygodówkę Broken Sword: The Serpent's Curse i półtora roku od rozpoczęcia prac nad grą, a producenci do tej pory raczej milczeli, jak też idą im prace nad kolejnym dziełem w ramach znanej serii. Okazuje się, że po prostu przygotowania tytułu ich pochłonęły, ale mają dobrą wiadomość dla fanów marki. Projekt wszedł w fazę alfa, więc z premierą twórcy powinni się wyrobić do Sylwestra.

Ukończono wszystkie obszary, które zwiedzimy, główne sceny wątku fabularnego także są gotowe. Najważniejsze elementy graficzne mamy na swoich miejscach, trochę pracy zostało z animacjami towarzyszącymi rozmowom, wyglądem menu, ekranu tytułowego tytułu i opcji. Zespół Revolution Software bierze się za filmik wprowadzający, na razie wszelkie scenki przerywnikowe zostawiając na potem. Co najważniejsze jednak, w tej wczesnej formie Broken Sword: The Serpent's Curse da się już przejść do końca.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.