Wiedźmin na stole i tabletach — Gra Przygodowa jeszcze w tym roku

Wiedźmin na stole i tabletach — Gra Przygodowa jeszcze w tym roku

09.01.2014 10:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

CD Projekt RED nie tylko Dziki Gon szykuje na ten rok fanom Geralta, lecz w produkcji jest jeszcze jeden projekt z Wiedźminem oraz jego przyjaciółmi w rolach głównych. Fantasy Flight Games ogłosiło oto, że pomoże pojawić się na rynku planszowej Grze Przygodowej opracowanej przez Ignacego Trzewiczka. Pochylimy się przede wszystkim nad stołem, aby wcielić w Białego Wilka, Jaskra, Triss lub Yarpena Zigrina, ale projekt w cyfrowej formie trafić ma też w przeciągu kilku miesięcy na tablety z iOS i Androidem.

The Witcher Adventure Game Teaser

Każdy bohater oczywiście dysponować będzie swoim unikalnym zestawem umiejętności, więc do polowań na potwory, zyskiwania złota, wypełniania misji czy wykorzystywania pozostałych grających do swoich celów podejdzie na odmienny sposób. Geralt zda się głównie na miecz, wygadany Bard będzie blefował i przekupywał wrogów, czarodziejka popisze się magią, zaś krasnolud wezwie do pomocy swą kompanię. CDP RED zapewnia, że chociaż przyjdzie uczyć prowadzone postacie nowych umiejętności na przykład, zasady zabawy są proste i przejrzyste, a zarazem na tyle skomplikowane jednak, żebyśmy chcieli stale powracać do zabawy na nowo, za każdym razem poznając różne wydarzenia od trochę innej strony. Gra używa systemu kart, niejednokrotnie oferując kilka scenariuszy postępowania do wyboru, wzorem komputerowego pierwowzoru.

Warto myślę docenić, że mamy do czynienia z próbą odciągnięcia graczy od monitorów oraz telewizorów i powrotu do czasów, kiedy wolny czas spędzało się z przyjaciółmi nie na strzelaniu do siebie po sieci, lecz wspólnie zasiadając przy planszówkach maści wszelakiej. Ci mniej nostalgiczni dostaną zarazem swoją wersję gry prosto pod palce.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)