r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Brytyjczycy wkrótce SMS-em zapłacą za gry na PlayStation

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Producenci konsol otwierają coraz to nowe możliwości nabywania gier na swoje platformy. Microsoft nie tak dawno zaczął w Stanach Zjednoczonych kombinować z zastępowaniem zdrapek dla Xboksa 360 po prostu kodem drukowanym bezpośrednio na paragonie w sklepie, a firma Sony teraz dogadała się w Wielkiej Brytanii z Boku oraz operatorami telefonii komórkowej, żeby m.in. za gry w PlayStation Store dało płacić się za pośrednictwem SMS-ów.

Powiedzmy, że akurat rozpoczyna się promocja, podobna do właśnie zapowiedzianej Apocalyptic Sale, i jest niezła okazja tanio nabyć naprawdę fajne produkcje w cyfrowej formie. Anglik niebawem wybierze sobie z opcji płatności PSN odpowiednią pozycję, poda numer telefonu, na który dostanie instrukcję dokończenia operacji, a potem ściągnie, co chciał — zapłaci za to wraz z następnym rachunkiem telefonicznym. System działać ma też ponoć ogólnie w ramach Sony Entertainment Network, a więc można będzie pewnie poszaleć z przedmiotami w EverQuestach, DC Universe Online, Free Realms czy PlanetSide 2 albo zapłacić komórką za muzykę lub filmy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.