Burrrn Burrrn 1.14 Beta 2

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Burrrn to niewielkie i bardzo proste narzędzie przeznaczone do nagrywania nośników Audio-CD wraz z informacjami CD-Text.

Dzięki temu niewielkiemu programowi przygotujemy płyty z ulubioną muzyką, które następnie odtworzymy np. w samochodzie jeśli ten nie wspiera formatu MP3. Jego obsługa jest banalnie prosta i ogranicza się w zasadzie do wczytania w głównym oknie listy utworów do wypalenia na nośniku CD. Burrrn wspiera większość najpopularniejszych formatów audio i umożliwia zarządzanie tytułami piosenek bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Burrrn wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść" usprawniającą dodawanie utworów do kompilacji. Ponadto wyposażony został w funkcje podbicia i wyostrzenia dźwięku dla całego albumu i poszczególnych piosenek.

Lista wspieranych formatów audio

ACC, MP4, M4A, FLAC, APE, MP3, MP2, MP1, MPC, MP+, MPP, OGG, OFR, SHN, TTA, WAV, WV, CUE, M3U, PLS, FPL

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Polski interfejs ustawić można z poziomu opcji konfiguracyjnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!