BusLive.pl BusLive.pl 1.2.1

Strona główna iOS Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

BusLive.pl - Wrocław to aplikacja dla pasażerów komunikacji miejskiej Wrocławia, dzięki której można w wygodny sposób zaplanować podróże autobusami lub tramwajami.

W aplikacji otrzymujemy widok na mapę miasta, na którą naniesione są trasy poszczególnych linii komunikacji zbiorowej. Możemy samodzielnie zdefiniować, które linie będą prezentowane, tworząc własną listę wyświetlania, a także skorzystać z możliwości wyświetlania na mapie tylko wozów MPK przejeżdżających w pobliżu naszej bieżącej lokalizacji. Na mapie widać aktualną pozycję wozów komunikacji zbiorowej, w oparciu o dane z nadajników GPS. Dzięki temu możemy realnie ocenić, kiedy przyjedzie oczekiwany przez nas pojazd transportu miejskiego i zaplanować przesiadkę, gdy już będziemy w drodze. Ponadto, aplikacja prezentuje aktualizowane na żywo rozkłady jazdy dla wszystkich przystanków autobusowych lub tramwajowych.

BusLive.pl pozwala zlokalizować stacje Wrocławskiego Roweru Miejskiego i podaje informacje o liczbie rowerów do wypożyczenia, a także postoje taksówek.

Warto podkreślić, że wersja programu na iOS miewa spore problemy ze stabilnością pracy. Dlatego trudno nazwać ją niezawodną i godną zaufania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!