BusLive.pl 1.2.1

Strona główna iOS Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

BusLive.pl - Wrocław to aplikacja dla pasażerów komunikacji miejskiej Wrocławia, dzięki której można w wygodny sposób zaplanować podróże autobusami lub tramwajami.

W aplikacji otrzymujemy widok na mapę miasta, na którą naniesione są trasy poszczególnych linii komunikacji zbiorowej. Możemy samodzielnie zdefiniować, które linie będą prezentowane, tworząc własną listę wyświetlania, a także skorzystać z możliwości wyświetlania na mapie tylko wozów MPK przejeżdżających w pobliżu naszej bieżącej lokalizacji. Na mapie widać aktualną pozycję wozów komunikacji zbiorowej, w oparciu o dane z nadajników GPS. Dzięki temu możemy realnie ocenić, kiedy przyjedzie oczekiwany przez nas pojazd transportu miejskiego i zaplanować przesiadkę, gdy już będziemy w drodze. Ponadto, aplikacja prezentuje aktualizowane na żywo rozkłady jazdy dla wszystkich przystanków autobusowych lub tramwajowych.

BusLive.pl pozwala zlokalizować stacje Wrocławskiego Roweru Miejskiego i podaje informacje o liczbie rowerów do wypożyczenia, a także postoje taksówek.

Warto podkreślić, że wersja programu na iOS miewa spore problemy ze stabilnością pracy. Dlatego trudno nazwać ją niezawodną i godną zaufania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: BusLive

23
21.11.2017  •  Anna Rymsza

W ramach cyklu „Aplikacja dnia tym razem proponujemy Wam gratkę dla poruszających się po Krakowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu komunikacją miejską. BusLive czerpie dane udostępnione przez lokalnych przewoźników i pokazuje na mapie aktualizowaną na bieżąco pozycję pojazdów, a także natężenie ruchu i trasy konkretnych linii. Ekran główny aplikacji pokazuje mapę wybranego z obsługiwanych miast. Nad nim mamy 4 przyciski, pozwalająca przełączyć tryb pracy – wybrane linie, najbliższa okolica (Radar), jadące do oraz możliwość zapisania widoku. Oznaczenia pozycji pojazdów są…

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kondziooo3   2 #2 21.11.2017 16:00

Ze oficjalnej strony (FAQ):

Czy będzie wersja na iOS? -
Być może, jeżeli znajdziemy osobę chętną do współpracy nad wersją pod iOS.

  #1 21.11.2017 09:31

Warto podkreślić że rzecz niedostępna w Polskim Appstore

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza