r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CAB4YOU 3.7

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy

CAB4YOU to darmowy system zamawiania taksówek z różnych korporacji. Aplikacja pozwala zobaczyć samochody na mapie miasta, oszacować czas oczekiwania i cenę kursu, a także zapłacić za przejazd.

Galeria programu

Z pomocą aplikacji można znaleźć taksówkę, która przyjedzie najszybciej lub wybrać najtańszego przewoźnika. Przy wyborze taksówki, jeśli dana korporacja daje taką możliwość, można poprosić o większy samochód (kombi lub bus), klimatyzację, możliwość przewozu zwierząt, taksówkarza mówiącego w języku obcym oraz płatność kartą.

W aplikacji można zalogować się na konto Tiskel Płatności i zapłacić za przejazd.

CAB4YOU współpracuje z korporacjami w wielu miastach Polski, między innymi we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Olsztynie, Białymstoku, Rzeszowie, Rudzie Śląskiej i Szczecinie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pięć aplikacji, z którymi zamówisz taksówkę bez dzwonienia

17
OPROGRAMOWANIE 31.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Charakter dzisiejszego wieczoru sugeruje, że wielu z Was będzie wracać do domu późno. Prowadzenie samochodu jest niewskazane, autobus nocny bywa nieciekawy, pozostaje więc skorzystać z usług taksówek. Oto kilka aplikacji, które warto mieć przed wyjściem do miasta. iTaxi iTaxi to prawdopodobnie największa obecnie platforma do zamawiania taksówek. Można z niej skorzystać w ponad stu miastach Polski, zamawiając taksówkę telefonicznie, w aplikacji i na stronie, wybierając najtańszy lub najszybszy przejazd. Ponadto platforma pozwala zapłacić za przejazd kartą lub PayPalem, jeśli zostaną…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.