Revolut wchodzi na polski rynek. Liczy na wielki sukces

Revolut wchodzi na polski rynek. Liczy na wielki sukces

Revolut wchodzi na polski rynek. Liczy na wielki sukces
Oskar Ziomek
07.03.2018 10:50

Aplikacja finansowa Revolut staje się oficjalnie dostępna w Polsce. Firma wchodzi na nasz rynek, by dać Polakom szansę założenia darmowego konta mobilnego, na którym środki można trzymać w 25 walutach. W ten sposób firma chce nie tylko zyskać zupełnie nowych klientów, ale rozpocząć również konkurencję z istniejącymi w kraju, klasycznymi bankami.

Revolut umożliwia wygodne przelewanie środków międzynarodowo oraz pozwala dokonywać płatności bez prowizji w sklepach na całym świecie. Te atuty mają pomóc firmie odnieść wielki sukces również na polskim rynku – do końca roku tylko tu firma chce zdobyć kolejne 150 tysięcy nowych klientów, a więc i użytkowników aplikacji.

Zauważyliśmy, że największe polskie banki budują produkty i doświadczenie pełnej bankowości mobilnej w sposób powolny. Jesteśmy tu by dostarczyć polskim konsumentom alternatywę w postaci innowacyjnej bankowości i łatwy dostęp do usług finansowych dla każdego, kto chce zwiększyć bezpośrednią kontrolę nad swoimi finansami... – komentuje wkroczenie na polski rynek założyciel i prezes Revolut, Nikolay Storonsky.

Zainteresowanych aplikacją powinien zachęcić również fakt, iż założenie konta odbywa się całkowicie zdalnie i nie powinno zająć dłużej niż 3 minuty. Od tego momentu możliwe jest doładowanie konta, wysyłanie darmowych przelewów, wymienianie środków pomiędzy walutami oraz płacenie zbliżeniowe kartą MasterCard lub Visa na całym świecie z pominięciem kosztów przewalutowania na jedną ze 130 walut lokalnych.

Z tego miejsca warto również przypomnieć o trwającej wciąż (jeszcze przez 2 dni) promocji, dzięki której zamówiona karta płatnicza do konta zostanie za darmo dostarczona klientowi. Aplikację mobilną Revolut można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu. Dostępna jest wersja na Androida oraz dla systemu iOS.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (123)