r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CAD MAT 2009 - zbójowanie z Autodeskiem ;-)

Strona główna Aktualności

3 października odbędzie się ogólnopolskie spotkanie CAD MAT 2009, tegoroczna edycja opatrzona jest zachęcają nazwą - "Banda Zbója" co sugeruje, że nie będzie to impreza jedynie o charakterze technicznym pozbawiona elementów rozrywkowych ;-)

Tematem przewodnim imprezy będzie praca zespołowa - w głównej mierze projektowanie współbieżne i praca wielu projektantów na jednym projekcie. Uczestnicy będą mogli poznać tajniki programów Autodesk Inventor, Civil 3D, AutoCAD oraz Revit. Będą to pierwsze w Polsce, autorskie i premierowe pokazy tego typu.

Organizatorzy nie opublikowali jeszcze szczegółowej agendy, wiadomo jednak, że sesje poprowadzone zostaną w blokach tematycznych: Architektura i budownictwo, Mechanika i elektryka oraz Inżynieria wodno - lądowa. Podsumowaniem "Bandy Zbója" będzie konkurs oraz piwne spotkanie czyli zbójowanie ;-)

Organizatorzy zapraszają szczególnie przedstawicieli branż BSD, MSD oraz GIS. Spotkanie odbędzie się 3 października w krakowskiej Villi Decjusza. Więcej informacji na temat imprezy oraz formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie CAD MAT 2009.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.