r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CATS: Crash Arena Turbo Stars

Strona główna Android Gry Strategiczne

CATS: Crash Arena Turbo Stars to gra online, w której gracze wcielają się w koty budujące odjechane maszyny bojowe, które mogą wiercić w pojazdach przeciwników, strzelać rakietami, przewracać i niszczyć na wiele innych sposobów.

Zadaniem gracza jest budowanie pojazdów, które poradzą sobie na arenie w starciach z innymi graczami. W miarę wygrywania walk każdy zdobywa kolejne części, ulepszenia i ramy pojazdów. Z czasem zdobędzie także możliwość korzystania z części wykonanych z innych materiałów, niż drewniane, kolejnych ulepszeń i bardziej zaawansowanej broni. Osobno można podnosić poziom umiejętności kierowcy machin bojowych.

Cała zabawa ma miejsce podczas budowania. Gotowa maszyna startuje w zawodach automatycznie i nie wymaga ręcznego sterowania. Walki można toczyć pojedynczo lub startując w rankingach, gdzie by awansować trzeba wygrać określoną liczbę walk pod rząd. Można też obstawiać walki innych graczy i wygrywać (lub przegrywać) lepsze części.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.