CCleaner Slim CCleaner Slim 5.78

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CCleaner Slim to wersja popularnego narzędzia do optymalizacji systemu i usuwania z dysku wszelakiego rodzaju zbędnych danych, która pozbawiona została dodatkowego paska narzędziowego instalowanego w przeglądarce internetowej. Poza tym edycja Slim oferuje te same możliwości co wydanie standardowe.

Aplikacja umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, wyczyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie w tym listy odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies) oraz tymczasowych plików internetowych. Ponadto CCleaner pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych...

CCleaner oferuje również kilka innych przydatnych funkcji. Wśród nich możliwość zarządzania programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze. Dodatkowo w module narzędzia udostępniono również możliwość odinstalowywania programów z systemu.

Uwaga!

  • W naszej bazie dostępny jest dodatek CCEnhancer, który rozszerza funkcjonalność CCleanera o obsługę 270 nowych aplikacji. Pobrać go można w naszym dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bardzo dobry soft szczególnie po instalacj CCENHANCER:) szybki stabilny bez problemowy.
brak
ocena użytkownika
07.11.2014 17:16 • Recenzja do wersji 4.19.4867

ccleaner z CCENHANCER nie powoduje żadnych problemów z systemem są tylko usuwane bezpieczne pliki głównie cache i pliki tymczasowe itp itd róznych softów. używam ccleaner odkuracz i wise care razem nigdy nie zobserowałem problemów z działaniem. czesto ludzie zwalają winne na tego typu programy a problem tkwi np w zabezpieczniach systemu antywirus bądz domyslnych ustawieniach systemu.

korzystam z tego jakieś 4 lata nigdy żaden program nie usunoł ważnych danych.