CD Recovery Toolbox Free CD Recovery Toolbox Free 2.2.1

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CD Recovery Toolbox Free to bezpłatne narzędzie służące do odzyskiwania uszkodzonych danych z płyt CD, DVD, HD DVD oraz Blu-ray. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być do przywracania danych z nośników optycznych uszkodzonych mechanicznie lub błędnie zapisanych na płycie.

Oprogramowanie CD Recovery Toolbox Free jest bardzo proste w obsłudze, co w głównej mierze zawdzięczać należy przejrzystemu interfejsowi graficznemu, który prowadzi użytkownika "krok-po-kroku" przez cały proces odzyskiwania danych. Pracę z kreatorem przywracania rozpoczyna się od wskazania napędu, w którym znajduje się uszkodzony krążek i zdefiniowania lokalizacji, gdzie zapisane zostaną odzyskane pliki. Kolejny krok to analiza zawartości nośnika oraz wskazanie przez użytkownika elementów (plików i/lub folderów) do przywrócenia.

Narzędzie charakteryzuje się dużą szybkością działania, która oczywiście zależna jest od rodzaju i poziomu uszkodzeń. Doskonale radzi sobie ono z odzyskiwaniem zarówno pojedynczych plików o niewielkich rozmiarach, jak również tych, których rozmiar przekracza 4 GB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!