r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CHIP przenosi się do Warszawy

Strona główna Aktualności

Na początku kwietnia bieżącego roku zakończyła się fuzja warszawskiego wydawnictwa Lupus z Vogel Burda Communications sp. z o.o. we Wrocławiu. Jednocześnie do Warszawy przeniosła się redakcja miesięcznika "CHIP". Z pisma odchodzi jednak jego dotychczasowy redaktor naczelny - Adam Chabiński.

Fuzja wydawnictw Vogel Burda Communications i Lupus rozpoczęła się pod koniec roku 2003, kiedy to Vogel Burda GmbH, właściciel Vogel Burda Communications Polska, przejął 100% udziałów w wydawnictwie Lupus. Po zintegrowaniu spółek VBC i Lupus powstało wydawnictwo, które znaczącą pozycję na polskim rynku prasy IT. Nowo powstała grupa wydawnicza dysponuje bogatym portfolio tytułów - CHIP, Enter, CRN (Computer Reseller News Polska), CHIP Komputer Test, CHIP FOTO-VIDEO digital.

Wydawnictwo Vogel Burda Communications jest częścią koncernu wydawniczego Vogel Burda Holding, utworzonego latem 2000 roku przez Vogel Medien Gruppe i Hubert Burda Media. Poza Polską VBH działa na rynku wydawniczym m.in. w Austrii, Czechach, Chinach, Niemczech, Grecji, Indiach, Indonezji, Rosji, Rumunii, Singapurze, Szwajcarii, Turcji, we Włoszech oraz na Węgrzech i Ukrainie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.