CM Security Antivirus 4.7.3

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

CM Security to antywirus dla platformy Android stworzony przez firmę Cheetah Mobile (jest ona odpowiedzialna za rozwój np. popularnego Clean Mastera). Aplikacja oprócz modułu do ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem zawiera również monitor sieciowy, a także dodatkowe składniki pozwalające na czyszczenie urządzenia ze zbędnych śmieci.

Głównym składnikiem Cleanmastera jest moduł antywirusowy. Po pierwszym uruchomieniu aplikacja aktualizuje sygnatury baz wirusów, a następnie zachęca do wykonania pierwszego pełnego skanowania. Domyślnie aktywna jest ochrona w czasie rzeczywistym, która sprawdza wszystkie instalowane przez użytkownika aplikacje. Antywirus skanuje także przeglądane strony internetowe, umożliwia ponadto skanowanie karty SD i sprawdzenie wszystkich znajdujących się na niej plików. Jednym z dodatkowych modułów jest blokowanie połączeń – użytkownik może skonfigurować automatyczne ich odrzucanie z wybranego numeru wpisywanego ręcznie, lub importowanego z książki adresowej.

Kolejny moduł pozwala na blokowanie dostępu do aplikacji. Po jego skonfigurowaniu uruchomienie wybranych programów będzie wymagało narysowania wzoru zabezpieczającego. Pakiet udostępnia także funkcję „znajdź telefon”, w ramach której pozwala na zdalne lokalizowanie urządzenia, przesyłanie żądania generowania dźwięku (np. gdy nie można go odnaleźć) a także blokowanie. System ten umożliwia również zdalne kasowanie zawartości urządzenia, jak i wykrywanie zmiany karty SIM. Przy próbie włamania do telefonu może on wykonywać zdjęcie atakującemu i wysyłać je do właściciela.

Ustawienia pozwalają na zaplanowanie automatycznego skanowania (raz dziennie, tygodniowo lub miesięcznie) systemu, a także ustawianie listy wykluczeni – aplikacji, które są bezwzględnie bezpieczne i nie powinny być blokowane. Aplikacja jest udostępniana zupełnie za darmo, posiada interfejs w języku polskim. Możliwy do skonfigurowania jest jeden widget dla pulpitów, który wyświetla aktualny stan ochrony i zapewnia szybki dostęp do aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #14 03.12.2016 18:34

Oczywiście mam tego Cm i clean mastera,ale osobiście nie wierzę w cuda.wrecz całe to ustrojstwo spowalnia telefon

  #13 31.05.2016 16:14

polecam na telefony naszych pociech

  #12 01.01.2016 11:32

@csw (niezalogowany): Popieram. Na windowsach mam od kilkunastu lat AVG i byl zawsze super. To samo zainstalowalem na telefonie, ale nie poradziłsobie a CM security wszystkie syfy usunął w jakieś30 sekund.
Bardzo proszę o instalkę na systemy Windows.

  #11 18.11.2015 22:06

@Beretta1 (niezalogowany): podaj proszę przynajmniej 4 aplikacje do odbierania aplikacjom uprawnień dostępne w sklepie Google Play które są totalnie darmowe oraz mają ocenę pomiędzy 4,3 a 5.0 jescze do tego obowiązkowo muszą być w naszym języku .takie apki na mego andka 5.0 by się przydały .a tak po za tym niby dobry i skuteczny ten Cm Security antywirus i jest totalnie w naszym języku po naszemu .jest prosty w obsłudze jak budowa cepa ,rozbudowany .multum funkcji opcji .bardzo konfiguracyjny .ale na koniec napiszę jedno czas pokaże jaki to on jest skuteczny w wykrywaniu ,unieszkodliwianiu i totalnym usuwaniu wszelakiego zła z zasobów globalnego internetu .puki co oki skoku na luzie antywirus .chroni chyba dobrze ale tego to ja absolutnie pewnien tego nie jestem .polecam zainstalować przetestować sprawdzić a na końcu pozytywnie lub negatywnie ocenić i skrytykować lub też zrecenzować tutaj na DP w stronie tego antywirusa .

  #10 18.11.2015 16:11

Uważny (niezalogowany): zawsze możesz zainstalować sobie program do odbierania aplikacjom uprawnień. pozdrawiam

macaleks   14 #9 14.09.2015 13:59

To chyba tylko dla tych userów co nie używają Clean Mastera? I to rodzi pytanie.Czy na Androidzie mogą być zainstalowane dwa AV?to po pierwsze.A po drugie czy nie ma między nimi konfliktów? No i czy w świetle poniższego artykułu AV na system Android jest konieczny?http://www.dobreprogramy.pl/Google-antywirus-na-Androidzie-nie-jest-do-niczego-p...
moje urządzeniach mobilne zabezpieczam http://www.360safe.com/mobile-security.html

Autor edytował komentarz.
  #8 30.07.2015 22:26

Odwołuje koment, to jednak nie była wina CM Security.

  #7 29.07.2015 18:29

Prodlemy altoaktualizacja definicji wirusów!!

  #6 26.07.2015 22:16

Co prawda nie mam 100% pewności, ale prawdopodobnie przez ten program musiałem zrobić hard reset. Po zainstalowaniu tego "antywirusa" po włączeniu KAŻDEJ przeglądarki po chwili automatycznie włączały mi się karty z reklamami... Prawdopodobnie ten chiński "antywirus" to zwyczajny wirus... Co gorsza skanowałem telefon kilkoma antywirusami - Dr. Web, Avast, Avira... Nawet samym CM :) Nic nie znalazło... Dlatego byłem zmuszony zrobić hard reset. Teraz kilka godzin zabawy, żeby wszystko pozgrywać i poustawiać jak było...

  #5 12.02.2015 20:10

Czemu pierwszy raz słyszę o aplikacji która niby jest nr.1 i ma 100 mln pobrań na sklep play poza tym widzę w uprawnieniach takie rzeczy jak modyfikowanie kontaktów. Czy tylko dla mnie jest to podejrzane? Kiedyś juz widzialem podobny program i jak sie okazalo producent fałszowal rankingi i opinie o tej nic nie narazie znalazłem ale proponuje sprawdzić co się instaluje. CM Security to trochę podejrzany antywirus...

  #4 02.01.2015 16:23

Na androidzie używam od dawna na wszystkich telefonach w domu przydałby się CM Security na windowsa

judy   5 #3 20.12.2014 17:21

Jak na antywirusa nr 1 na świecie aktualizacje miewa rzadko-ostatnią miałem 5 dni temu.

  #2 02.12.2014 15:42

W skali
0/10 daje 10 best

Leszek2204   10 #1 25.08.2014 20:22

dobry program na androida