Calendar for Android Wear 1.006.20140804

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Calendar for Android Wear to aplikacja, która pozwala szybko i wygodnie przejrzeć wpisy w naszym Kalendarzu Google za pomocą smartzegarka z Androidem Wear.

Aplikacja integruje się z Kalendarzem Google, pobierając z niego wpisy. Po zainstalowaniu, na smartfonie możemy dokonać prostej konfiguracji, wybierając pierwszy dzień tygodnia, a także podstawowy kolor programu (np. czerwony, zielony, niebieski i wiele innych).

Gdy uruchomimy aplikację kalendarza na smartzegarku, domyślnie wyświetli się widok całego miesiąca. Przewijając w dół, będziemy mogli przesuwać się do kolejnych miesięcy. W darmowej wersji aplikacji mamy dostęp tylko do podglądu kalendarza w widoku miesięcznym, bez możliwości sprawdzenia szczegółów konkretnego wpisu, a także bez możliwości przeglądania kalendarza w trybie dziennym lub tygodniowym. Aby odblokować brakujące funkcje, należy zapłacić nieco ponad 8 zł, korzystając z modułu mikropłatności w aplikacji. Warto wydać tę kwotę, jeśli potrzebujemy mieć na smartzegarku dostęp do bardziej szczegółowych informacji o naszym kalendarzu niż te, które oferuje aplikacja systemowa.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję