Calendar for Android Wear Calendar for Android Wear 1.1.7

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Calendar for Android Wear to aplikacja, która pozwala szybko i wygodnie przejrzeć wpisy w naszym Kalendarzu Google za pomocą smartzegarka z Androidem Wear.

Aplikacja integruje się z Kalendarzem Google, pobierając z niego wpisy. Po zainstalowaniu, na smartfonie możemy dokonać prostej konfiguracji, wybierając pierwszy dzień tygodnia, a także podstawowy kolor programu (np. czerwony, zielony, niebieski i wiele innych).

Gdy uruchomimy aplikację kalendarza na smartzegarku, domyślnie wyświetli się widok całego miesiąca. Przewijając w dół, będziemy mogli przesuwać się do kolejnych miesięcy. W darmowej wersji aplikacji mamy dostęp tylko do podglądu kalendarza w widoku miesięcznym, bez możliwości sprawdzenia szczegółów konkretnego wpisu, a także bez możliwości przeglądania kalendarza w trybie dziennym lub tygodniowym. Aby odblokować brakujące funkcje, należy zapłacić nieco ponad 8 zł, korzystając z modułu mikropłatności w aplikacji. Warto wydać tę kwotę, jeśli potrzebujemy mieć na smartzegarku dostęp do bardziej szczegółowych informacji o naszym kalendarzu niż te, które oferuje aplikacja systemowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!