r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Card Wars - Adventure Time

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

W „Porze na przygodę”, kreskówce Cartoon Network, grali w karcianą grę, w której przyzywano magiczne stwory i rzucano zaklęcia, by pokonać przeciwnika. Kluczem do zwycięstwa było umiejętne komponowanie talii kart i stosowanie właściwych strategii na napotkanych przeciwników. Teraz w tę właśnie grę możesz zagrać i Ty.

Grać można postaciami znanymi z kreskówki, zarówno Finnem i jego psem-bratem, Jake'em, jak i BMO, Królewną Balonową, Marceliną, czy Królewną Ognia. Do dyspozycji mamy takich wojowników jak Świnię, Odlotowego Psa czy Kukurydzianego Spacerowicza.

Oczywiście jak to w karciankach, w grze można dokupywać nowe karty, jednak nie jest to typowa pay-to-win, pomysłowość i strategia przeważyć mogą nawet talie, na które wydano sporo pieniędzy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Płatne aplikacje za darmo w Play: Google wydzieli jedną na tydzień

13
27.03.2017  •  Adam Golański

W sklepie Google Play pojawiła się nowa sekcja, z darmową aplikacją tygodnia. Jak sama nazwa wskazuje, co tydzień będzie można z niej pobrać aplikację… jednak nie darmową, lecz chwilowo udarmowioną, normalnie płatną. Coś takiego robi już od dawna Amazon w swoim App Unterground na Androida – lecz ostatnio zainstalowanie Undergrounda graniczy z niemożliwością. Play tymczasem działa na niemal każdym smartfonie z Androidem. Sekcja Free App of the Week dostępna jest obecnie tylko w Stanach Zjednoczonych, użytkownicy spoza USA zobaczą jedynie komunikat, że adres URL nie został znaleziony na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.