Carmageddon: Reincarnation w Steam Early Access na początku 2014 roku, fundatorzy z Kickstartera dostaną też DLC

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Po całym zachłyśnięciu się producentów gier możliwościami, jakie daje im platforma Kickstarter i wielu udanie przeprowadzonych zbiórkach, pojawia się niestety niepokojące zjawisko poszukiwania jeszcze większych pieniędzy w Steam Early Access. Do projektów Broken Age czy GODUS, które poprzez rozwiązanie Valve chcą otwarcie dodatkowo zarobić, dołączą na początku 2014 roku krwawe wyścigi Carmageddon: Reincarnation.

Trendy trendami, ale dotychczasowych fanów projektu zdenerwował fakt, że mieli oni dostać produkt w podstawowej formie, Stainless Games ogłosiło bowiem nagle, że ich gra doczeka się kilku dodatkowych, nie ujętych w zestawie fundatora paczek DLC. Gwałtowna reakcja społeczności doprowadziła do decyzji, by jednak rozszerzenia za darmo trafiły w ręce tych, którzy wsparli do tej pory twórców minimum 15 dolarami.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję