Nagradzamy najlepszych blogerów listopada 2015!

Listopadowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów została rozstrzygnięta, czas na kolejne podsumowanie. Jak zwykle rywalizacja była zaciekła, a wpisy znakomite, warto sprawdzić czy czegoś z Top10 nie przegapiliście...

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 grudnia, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w listopadzie. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pełna lista wygląda więc następująco:

W listopadzie największe zainteresowanie wzbudził wpis poświęcony ciężkiej doli dzieci i młodzieży początków lat 90, czyli jak się włamać do komputera w pokoju rodziców ;) ePUAP i pochodne - zakładanie działalności przez Internet również podbiło serca czytelników. Nie umknął uwadze również znakomity wpis poświęcony mocno przereklamowanym, systemowym asystentkom. Mama grająca więcej od dziecka tak zainteresowała czytelników, że wirtualnie przysłużyła się wygranej swojej latorośli ;) Co i jak w przypadku kontroli celnej zakupów z Chin - to oczywiście także musiało wzbudzić zainteresowanie... Czas na konkrety, oto lista zwycięskich wpisów:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: sir_lucjan i dziubin.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera grudnia. Zachęcamy :)