Cent Browser Cent Browser 3.9.2.45

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cent Browser to udoskonalona wersja przeglądarki internetowej Chromium, która została wyposażona w szereg dodatkowych funkcji ułatwiających codzienną pracę na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Największe zalety Cent Browser to: możliwość przewijania paska otwartych kart, optymalizacja pod kątem zużycia pamięci operacyjnej, automatyczne ukrywanie paska z ulubionymi zakładkami, generowanie kodów QR z otwartych stron, korzystanie z gestów myszy, poprawiony tryb incognito, a także obecność funkcji "przeciągnij i upuść". Wszystkie te elementy sprawiają, że przeglądanie zasobów internetu jest dużo bardziej komfortowe.

Cent Browser, pod względem interfejsu użytkownika i wyglądu przypomina rzecz jasna Google Chrome – jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych stworzonych przez amerykańską firmę Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Stabilność . Mnogość rozszerzeń,
Nie zauważyłem,
ocena użytkownika
24.04.2016 17:41 • Recenzja do wersji 1.8.9.24

Wersja 1.8.9.28 (64-bit)Bardziej stabilna niż Slimjet moim skromnym zdaniem. Jestem zdziwiony jej małą popularnością. Interesuje mnie opinia czy nadaje się na domyślną w Windows 10.

Funkcjonalność, szybkość, zgodność z rozszerzeniami Chrome'a, wersja 64-bitowa.
W zasadzie żadnych.
ocena użytkownika
20.03.2016 09:00 • Recenzja do wersji 1.7.6.15

Cent Browser to kolejna obok Slimjet rozbudowana przeglądarka, która na starcie oferuje dodatkowe funkcje. Mimo tego pod względem szybkości wczytywania stron stoi na wysokim poziomie. Jest zgodna z rozszerzeniami dla Chrome'a, także możemy ją dodatkowo wyposażyć w niezbędne dla każdego dodatki. Polecam chociażby wypróbować :)