r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Christmas In Radio + Xmas Tree 1.3.8

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki

Christmas In Radio + Xmas Tree to aplikacja która pozwoli dobrać odpowiednią muzykę do podkreślenia świątecznego klimatu .

Galeria programu

Dzięki niej mamy dostęp do bazy internetowych audycji radiowych oferujących kolędy i inne piosenki w świątecznym klimacie. Znajdziemy tu zarówno rozgłośnie rodzime jak i zagraniczne. Podzielono je na kilka kategorii, ulubionych motywów możemy poszukiwać także za pomocą wyszukiwarki.

W aplikacji Christmas In Radio + Xmas Tree znajdziemy specjalny tryb podglądu, w którym granej muzyce towarzyszy ciekawa wizualizacja choinki. Dodatkowo z poziomu programu możemy nagrywać, a następnie odtwarzać wybrane piosenki, a stacje które wpadną nam w ucho dodawać do ulubionych

Christmas In Radio + Xmas Tree oferuje także przydatny skrót w pasku powiadomień, z poziomu którego możemy sterować odtwarzaczem. Wszystkie te opcje udostępniono za darmo. Za drobną opłatną możemy pozbyć się reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.