Już w poniedziałek nietypowa wyprzedaż na GOG.com. Konkurs! Do wygrania 100 gier

Już w poniedziałek nietypowa wyprzedaż na GOG.com. Konkurs! Do wygrania 100 gier

Już w poniedziałek nietypowa wyprzedaż na GOG.com. Konkurs! Do wygrania 100 gier
13.04.2018 21:47, aktualizacja: 19.03.2020 11:25

Już w poniedziałek na GOG.com ruszy interesująca akcja Najbardziej pożądane gry taniej. Jest ona o tyle ciekawa, że przecenione gry wybiorą poniekąd sami użytkownicy. Zanim jednak promocja się rozpocznie, to na dobrychprogramach będziecie mieli szansę zdobyć świetne tytuły i to całkowicie za darmo. Wraz z GOG.com przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wygrać można aż 100 gier.

Obraz

Choć akcja rozpocznie się w poniedziałkowe popołudnie, to ci, którzy nie posiadają jeszcze konta na GOG.com powinni założyć je już teraz. Akcja będzie bowiem ściśle powiązana z listą życzeń, którą posiadać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy. Aby dodać grę do listy życzeń wystarczy przejść na stronę dowolnej pozycji na GOG.com i kliknąć przycisk Dodaj do listy życzeń widoczny pod przyciskami pozwalającymi na udostępnienie treści w mediach społecznościowych.

Obraz

Wszystkie dodane tytuły można przeglądać po kliknięciu swojej nazwy użytkownika w menu głównym, a następnie wybraniu pozycji Lista życzeń. Dlaczego warto to zrobić? Otóż już po uruchomieniu wyprzedaży na tysiące użytkowników GOG.com będzie czekała niespodzianka. Otrzymają w prezencie jedną z gier, która znalazła się na ich liście życzeń. Będą oni też kształtować samą promocję, bo to właśnie ceny najczęściej dodawanych do listy gier zostaną odczuwalnie obniżone.

Konkurs!

Czas na nasz konkurs. Do wygrania jest 100 gier, zdradzę tylko, że nie zabrakło wśród nich najnowszych odsłon Wiedźmina, Syberii, rozszerzonych edycji Planescape Torment, Baldur's Gate i Icewind Dale, czy Divinity: Original Sin. Klucze powędrują do 100 zarejestrowanych użytkowników, którzy w komentarzu pod niniejszym artykułem najoryginalniej wypełnią zadanie konkursowe:

Przedstaw swoją listę życzeń (maksymalnie 3 gry z GOG.com) i uzasadnij swój wybór.

Uwaga! Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli, do końca dnia. Klucze trafią do zwycięzców już w poniedziałek, aktywować na GOG.com należy je najpóźniej do końca kwietnia. Powodzenia!

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (327)