r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cigarette Analytics 2.2.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne

Cigarette Analytics pomaga ograniczyć lub rzucić palenie, dostarczając spore ilości danych na temat zwyczajów palacza. Aplikacji towarzyszy 5 widżetów, z czego tylko dwa najprostsze są darmowe. By korzystać z Cigarette Analytics nie trzeba zakładać konta ani łączyć się z Internetem.

Galeria programu

Podstawą jest dziennik, w którym można zapisywać wypalone papierosy, razem z ich marką, zawartością i czasem palenia. Na bazie dziennika aplikacja obliczy ile ktoś pali, średnią liczbę papierosów na dzień, kwotę wydaną, ilość przyjętej nikotyny, czas spędzony na paleniu, czas na jednego papierosa i tym podobne. Dane można obejrzeć na wykresach, co pomaga śledzić postępy.

W dzienniku znajdziemy bazę ponad 400 marek papierosów do wyboru, a także możliwość dodawania własnych i uzupełniania danych na ich temat. W ustawieniach można wyznaczyć sobie cele, jak redukcja palenia o połowę w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Można także wybrać jakie informacje będą prezentowane na ekranie głównym aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi rzucisz palenie

52
OPROGRAMOWANIE 05.01.2016 | Anna Rymsza

Palacze nie bez powodu mówią, że rzucanie palenia jest proste, bo robili to już kilkanaście razy. Walka z nałogiem to jedno z popularniejszych postanowień noworocznych, choć wymaga ogromnego wysiłku i wsparcia z wielu stron. Aplikacje mobilne także tu mogą pomóc – oto kilka naszym zdaniem najciekawszych: Smoke Free, stop smoking help Smoke Free to jedna z najpopularniejszych aplikacji, wspierających przy rzucaniu palenia. Użytkownik w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, na przykład po dobie bez papierosa. Aplikacja oferuje też specjalne scenariusze, które pozwolą zmienić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.