Clayframes Lite Clayframes Lite 5.7

Strona główna Android Multimedia Montaż wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Clayframes to świetna aplikacja do tworzenia animacji poklatkowych. Mimo archaicznego interfejsu aplikacja ma ogromne możliwości rejestrowania klatek filmów, montażu i eksportu.

Aplikacja Clayfames powstała z myślą o animacjach tworzonych z udziałem prawdziwych przedmiotów, przesuwanych ręcznie. Pozwala ona rejestrować kolejne klatki filmu w odpowiednim momencie na różne sposoby – przez dotknięcie ekranu, klaśnięcie, przycisk, zakrycie sensora oświetlenia lub pilot Bluetooth. Dla pewności można włączyć dźwięk migawki.

W ustawieniach aparatu można skorzystać z ustawień balansu bieli, lampy doświetlającej, rozdzielczości obrazu i proporcji. Po zrobieniu serii zdjęć można przeglądać pojedyncze klatki, usuwać je, zmieniać kolejność i dodawać nowe. Przy dobieraniu kadru dostępny jest onion skinning, czyli podgląd poprzedniego ujęcia. Gotowy film można wyeksportować w wybranej jakości z odpowiednimi ustawieniami prędkości odtwarzania (klatek na sekundę).

Darmowa wersja aplikacji pozwala zrobić 2 filmy o długości 50 klatek każdy. Pełna wersja Clayframes nie ma tych ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!