ClearFocus: Pomodoro Timer ClearFocus: Pomodoro Timer 4.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

ClearFocus: Pomodoro Timer to aplikacja na urządzenia z systemem Android, która pomaga utrzymać skupienie, gdy chcemy zająć się np. pracą lub nauką.

Po zainstalowaniu programu, czas trwania zadania, podczas którego nie chcemy być rozpraszani, domyślnie jest ustawiony na 25 minut, ale możemy go zwiększyć maksymalnie do 60 minut. Program pozwala też wybrać dwa tryby przerw w pracy: krótką i długą. Jeśli mamy zainstalowany program ClearLock, możemy również wybrać aplikacje, które mają być wyłączone na czas sesji naszego skupienia. Po wybraniu optymalnych ustawień, uruchamiamy program i wybieramy nazwę naszego zadania. Wtedy na ekranie smartfonu wyświetla się gustowna, minimalistyczna tarcza stopera, która odlicza czas trwania danego zadania. Ma to sprzyjać skupieniu i koncentracji.

W wersji płatnej programu można skorzystać z dodatkowej opcji tymczasowego zatrzymywania sesji skupienia. Wersja PRO nie posiada też reklam, oferuje za to dostęp do szczegółowych statystyk korzystania z aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!