r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Codemasters pozazdrościło sukcesu Temple Run i po cichu wydało Drive: USA dla iOS

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W 2012 roku firma Codemasters dała sobie spokój z grami innymi, niż wyścigowe, bo postanowiła skoncentrować się na tym, co jej od lat najlepiej wychodziło. Od tamtego czasu nieco odchodzi jednak od tej polityki, a przynajmniej stara rozciągnąć wyścigi jako takie na produkty bardziej rozrywkowe. Z myślą o urządzeniach z iOS przygotowała choćby darmowe Drive: USA, które jest taką motoryzacyjną odpowiedzią na Temple Run.

Zamiast nieustraszonego poszukiwacza skarbów, gonionego przez potwora, mamy sunące przed siebie auto, zbierające części i dopalacze na drodze, które omija innych uczestników ruchu oraz liczne przeszkody. Naturalnie też za każdym razem, zanim zasiądziemy za kółkiem starannie wymodelowanego wozu, dostajemy zestaw zadań do wypełnienia podczas następnego przejazdu. Z biegiem czasu odblokowujemy kolejne pojazdy, bohaterów, a także tryby zabawy. Co ciekawe, oficjalnie o Drive: USA się jeszcze nie mówi, bowiem gra pojawiła się na razie po cichu w singapurskim App Store. Potrzebujący iPada 2, iPhone'a 4 lub iPoda Touch 5 produkt dopiero wyjedzie w świat...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.