r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Comarch wygrał przetarg rządowy w Macedonii

Strona główna Aktualności

O autorze

Comarch wygrał przetarg na zaprojektowanie i wdrożenie Systemu Informacji Sądowniczej i Prawniczej Bazy Danych dla Ministerstwa Sprawiedliwości w Macedonii. Strategicznym celem projektu jest usprawnienie systemu prawnego w Macedonii i poprawa w egzekwowaniu prawa.

Zintegrowany System Informacji Prawnej przygotowywany przez Comarch ma umożliwić natychmiastowy dostęp do aktów prawnych i dokumentacji spraw sądowych. Projekt jest ważnym elementem rozwoju systemów e-governance i publicznych baz danych oraz systemów zarządzania dokumentami prawnymi.

Macedonia otrzymała środki na usprawnienie systemu prawnego od Unii Europejskiej. Przetarg prowadzony był zgodnie z procedurami programu pomocowego CARDS. Dla oferentów oznaczało to konieczność spełnienia surowych wymagań o charakterze ekonomicznym i technicznym. Nasza wygrana świadczy o dobrym przygotowaniu Comarch do realizacji projektów w międzynarodowym sektorze publicznym. Mamy zasoby techniczne i niezbędne doświadczenie, kolejne kontrakty są zatem kwestią czasu. - mówi Aleksandra Targosz, odpowiedzialna za sprzedaż do międzynarodowego sektora publicznego.

Comarch jest integratorem i producentem systemów informatycznych dla telekomunikacji, finansów i bankowości, sektora przemysłu handlu i usług, oraz dla administracji publicznej. Jest także producentem oprogramowania dla małych i średnich firm - CDN Klasyka i CDN OPT!MA.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.