r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Creativerse 1.1

Strona główna Mac Gry Akcja i strzelanki

Creativerse to gra w otwartym świecie, dająca graczom możliwość modyfikowania go, budowania nowych struktur i obiektów, eksploracji i przeżywania nowych przygód. Pod wieloma względami Creativerse przypomina Minecrafta, ale jest ładniejsza i według wielu osób ciekawsza.

Creativerse jest dostępna w modelu Free-to-play, co oznacza, że można w niej bawić się za darmo. Można poznawać swój świat samodzielnie albo zaprosić do niego znajomych i budować wspólnie. W świecie Creativerse zmieniają się pory dnia i w nocy można spotkać inne stworzenia niż w dzień. Wskazane jest budowanie oświetlonych schronień na noc, gdyż gra ma elementy survivalu. Co ciekawe, można polować na zwierzęta i zdobywać nowe surowce, albo oswajać je i hodować we własnym gospodarstwie.

r   e   k   l   a   m   a

Światy Creativerse zawierają różne biomy z różnorodną florą i fauną. Gracz nie musi jeść ani pić, by utrzymać się przy życiu, ale może to robić, by uzyskać różne efekty. Należy uważać w niektórych środowiskach, jak woda czy mroźne krainy – przebywając w nich dłuższy czas otrzymujemy obrażenia. Niektóre istoty mogą także zadawać obrażenia ogniem, zimnem, trucizną i zepsuciem. Krainy podzielone są na warstwy i im głębiej uda nam się dostać, tym ciekawsze wyzwania napotkamy.

Płatna wersja gry pozwala między innymi zmieniać parametry świata (zmniejszyć grawitację, wyłączyć PvP czy agresję zwierząt). Ponadto w grze można wymieniać się schematami budowy różnych obiektów. Podstawową kolekcję przedmiotów do wytworzenia i ulepszenia każdy gracz ma już na starcie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Creativerse na weekend: nowy ładniejszy Minecraft

9
ROZRYWKA 13.05.2017 | Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej w tym tygodniu proponujemy Wam ciekawą grę typu „otwarty świat”, łączącą elementy budowania, produkcji i przetrwania – Creativerse. To świetny moment, by w nią zagrać, gdyż w tym tygodniu opuściła Steam Early Access i wygląda na to, że zdobędzie sporą popularność. Pod wieloma względami Creativerse przypomina Minecrafta, ale jest ładniejsza i według niektórych osób ciekawsza. Creativerse to gra w otwartym świecie, dająca graczom możliwość modyfikowania go, budowania nowych struktur i obiektów, eksploracji i przeżywania nowych przygód, przy czym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.