Creativerse Creativerse 1.1

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Fenomenalna gra Minecraft jest stale rozwijana, ale trudno nie oprzeć się wrażeniu, że jej klony nieco prężniej podchodzą do sprawy modernizowania rozgrywki. Bezpłatny projekt Creativerse nie tylko oferuje o wiele lepszą w stosunku do pierwowzoru oprawę graficzną, ale też masę nowinek czysto w temacie czerpania przyjemności z zabawy w otwartym świecie. Posiadacze szybkich PC na pewno nie będą narzekać na ten produkt.

Gracz rzucony zostaje do ogromnej piaskownicy, w której może praktycznie wszystko. Wydobywanie bloczków oraz surowców to oczywiście podstawa rozgrywki. Do tego dochodzą starcia z nieźle wizualnie zrobionymi potworami maści wszelakiej plus naturalnie przygotowywanie przedmiotów z zebranych po drodze elementów. Wznoszenie budowli jest proste oraz dokładne, choćby dzięki opcji obracania części.

Bawić można się samemu lub równocześnie z paczką przyjaciół, opracowując coraz bardziej zaawansowane konstrukcje. Materiałów do wykorzystania jest tutaj całe zatrzęsienie, pojawiają się losowo wygenerowane sekretne pomieszczenia i skarby, da się hodować zwierzęta oraz uprawiać rośliny. Stale wzbogacana o nowe treści produkcja zdążyła zdobyć grono fanów na całym świecie. Warto do nich dołączyć.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz lub AMD Phenom II X4 920 2.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 8800 lub AMD Radeon HD 2900 XT

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!