r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Creativerse

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

Fenomenalna gra Minecraft jest stale rozwijana, ale trudno nie oprzeć się wrażeniu, że jej klony nieco prężniej podchodzą do sprawy modernizowania rozgrywki. Bezpłatny projekt Creativerse nie tylko oferuje o wiele lepszą w stosunku do pierwowzoru oprawę graficzną, ale też masę nowinek czysto w temacie czerpania przyjemności z zabawy w otwartym świecie. Posiadacze szybkich PC na pewno nie będą narzekać na ten produkt.

Galeria programu

Gracz rzucony zostaje do ogromnej piaskownicy, w której może praktycznie wszystko. Wydobywanie bloczków oraz surowców to oczywiście podstawa rozgrywki. Do tego dochodzą starcia z nieźle wizualnie zrobionymi potworami maści wszelakiej plus naturalnie przygotowywanie przedmiotów z zebranych po drodze elementów. Wznoszenie budowli jest proste oraz dokładne, choćby dzięki opcji obracania części.

Bawić można się samemu lub równocześnie z paczką przyjaciół, opracowując coraz bardziej zaawansowane konstrukcje. Materiałów do wykorzystania jest tutaj całe zatrzęsienie, pojawiają się losowo wygenerowane sekretne pomieszczenia i skarby, da się hodować zwierzęta oraz uprawiać rośliny. Stale wzbogacana o nowe treści produkcja zdążyła zdobyć grono fanów na całym świecie. Warto do nich dołączyć.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz lub AMD Phenom II X4 920 2.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 8800 lub AMD Radeon HD 2900 XT

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 25.05.2016 20:03

ok

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.