r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CryENGINE na urządzeniach przenośnych — twórcy Crysis zapowiadają The Collectables

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Każdy lubiący się chwalić potęgą własnej technologii producent gier nie może obecnie zapominać o rynku urządzeń przenośnych. Wie to od dawna Epic Games, oferujące Unreal Engine również w wersji mobilnej, zdaje sobie z tego sprawę pracujące nad Frostbite Go Electronic Arts, a ojcowie niesamowitych graficznie gier z serii Crysis także pragną zademonstrować, jaką oprawę pod palcami potrafi wygenerować ich CryENGINE. Na mocniejsze urządzenia z iOS i Androidem zapowiedzieli strzelankę The Collectables.

Czerpiący wyraźnie inspiracje z filmów Niezniszczalni produkt, oczywiście w modelu Free-2-Play, umożliwi nam dobór własnej drużyny zabijaków, z którymi rozgrywać przyjdzie mocno wybuchowe misje w różnych częściach świata. Akcja ukazana będzie z góry, abyśmy mogli podziwiać świetną animację przeciwników, bujające się na wietrze palmy i źdźbła traw oraz docenić rozmiar potężnych eksplozji, spowijających ogniem nierzadko cały ekran. Dzięki podziałowi najemników na klasy, pogłówkujemy, kogo najlepiej zabrać na kolejne zadanie. Wstępne wyrażenie zainteresowania projektem nagradzane będzie dodatkową postacią plus wyposażeniem, więc warto się zapisać.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.