Pokemon GO ma już rok. Twórcy zapowiadają „legendarne lato”

Pokemon GO ma już rok. Twórcy zapowiadają „legendarne lato”

Pokemon GO ma już rok. Twórcy zapowiadają „legendarne lato”
Przemysław Chrzempka
13.06.2017 09:35

Od premiery Pokemon GO minął już prawie rok, Niantic próbując urozmaicić rozgrywkę i przyciągnąć ponownie graczy do gry, wprowadza co jakiś czas do gry Eventy. Pod koniec maja zakończył się event z kamiennymi Pokemonami.

Od dziś do 20 czerwca trwać będzie wydarzenie związane z przesileniem letnim, które skutkuje zwiększeniem się częstotliwości spawnów wszystkich Pokemonów ognistych i lodowych. Dodatkowo zwiększy się ilość zdobywanego przez nas doświadczenia poprzez odpowiedni rzut Pokeballami. Przykładowo za Great Throw, oprócz bonusu doświadczenia za sam rzut, otrzymamy również dodatkowe doświadczenie związane z Eventem.

Podczas trwania Eventu, cena Lucky Egg w sklepie zostanie obniżona o 50%, natomiast po zakończeniu wydarzenia ma zostać wprowadzona duża aktualizacja związana z gymami. Niantic nie podało żadnych szczegółowych informacji na ten temat, jedyne co na ten moment wiemy, to to, że podczas aktualizacji gymów nie będzie możliwości uczestniczenia w walkach na arenach.

Lista Pokemonów, których spawn zostanie zwiększony w Evencie :

GENERACJA ICharmander, Charmeleon, CharizardGrowlithe, ArcanineVulpix, NinetalesPonyta, RapidashDewgongCloysterLaprasJynxMagmarFlareon

GENERACJA IICyndaquil, Quilava, Typhlosion SneaselSlugma, MagcargoHoundour, HoundoomSwinub, PiloswineSmoochum Magby

Twórcy zapowiedzieli, że w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się wielu ekscytujących aktualizacji. Sam szef marketingu – Archit Bhargava – powiedział, że „To lato będzie legendarne”. Zobaczymy zatem już wkrótce, cóż takiego szykuje dla nas Niantic. Najnowszą wersję gry możecie znaleźć w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)