Pokemon GO ma już rok. Twórcy zapowiadają „legendarne lato”

Pokemon GO ma już rok. Twórcy zapowiadają „legendarne lato”
Przemysław Chrzempka

13.06.2017 09:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od premiery Pokemon GO minął już prawie rok, Niantic próbując urozmaicić rozgrywkę i przyciągnąć ponownie graczy do gry, wprowadza co jakiś czas do gry Eventy. Pod koniec maja zakończył się event z kamiennymi Pokemonami.

Od dziś do 20 czerwca trwać będzie wydarzenie związane z przesileniem letnim, które skutkuje zwiększeniem się częstotliwości spawnów wszystkich Pokemonów ognistych i lodowych. Dodatkowo zwiększy się ilość zdobywanego przez nas doświadczenia poprzez odpowiedni rzut Pokeballami. Przykładowo za Great Throw, oprócz bonusu doświadczenia za sam rzut, otrzymamy również dodatkowe doświadczenie związane z Eventem.

Podczas trwania Eventu, cena Lucky Egg w sklepie zostanie obniżona o 50%, natomiast po zakończeniu wydarzenia ma zostać wprowadzona duża aktualizacja związana z gymami. Niantic nie podało żadnych szczegółowych informacji na ten temat, jedyne co na ten moment wiemy, to to, że podczas aktualizacji gymów nie będzie możliwości uczestniczenia w walkach na arenach.

Lista Pokemonów, których spawn zostanie zwiększony w Evencie :

GENERACJA ICharmander, Charmeleon, CharizardGrowlithe, ArcanineVulpix, NinetalesPonyta, RapidashDewgongCloysterLaprasJynxMagmarFlareon

GENERACJA IICyndaquil, Quilava, Typhlosion SneaselSlugma, MagcargoHoundour, HoundoomSwinub, PiloswineSmoochum Magby

Twórcy zapowiedzieli, że w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się wielu ekscytujących aktualizacji. Sam szef marketingu – Archit Bhargava – powiedział, że „To lato będzie legendarne”. Zobaczymy zatem już wkrótce, cóż takiego szykuje dla nas Niantic. Najnowszą wersję gry możecie znaleźć w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)