r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Crytek ujawnia CryENGINE nowej generacji

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Technika idzie do przodu, także w grach. Epic Games od dawna zachwala już Unreal Engine 4 i coraz więcej projektów zaczyna z silnika korzystać, więc Crytek też nie może pozostawać w tyle. Ogłoszono światu, że potężna autorska technologia CryENGINE doczekała się oto kolejnej odsłony. Zgubiono numerek w nazwie, bo przecież i tak stale pracowano nad udoskonaleniem tego, co było. Wszystko ewoluuje przecież na bieżąco.

Narzędzia wchodzące w skład pakietu umożliwią zrobienie gry tak na konsole obecnej generacji (Xbox 360, PS3 plus Wii U), jak też naturalnie Xboksa One, PlayStation 4 oraz pod nowoczesne zestawy PC. Crytek podkreśla, że nie chodzi tylko o sprzedanie licencji na wykorzystanie technologii, lecz również zadbanie o klienta, chociażby oferując mu konsultacje i porady. Tak jak gry niemiecki producent postrzega w kategoriach usług, w tym samym nurcie rozwijany będzie też CryENGINE. Ciągle na czasie, zawsze najświeższa wersja — i tak już na zawsze. Ogłoszono przy okazji, że pokaźnej aktualizacji doczeka się wkrótce udostępniane za darmo SDK.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.