Team17 przedstawia Flockers, czyli lemingi nowej generacji

Team17 przedstawia Flockers, czyli lemingi nowej generacji

Team17 przedstawia Flockers, czyli lemingi nowej generacji
28.03.2014 13:58

Przynajmniej od początku tego roku wiadomo było, że ekipa Team17, czyli studio odpowiedzialne za niezapomniane Wormsy w odsłonach wielu, szykuje się do wydania na świat zupełnie nowego dziecka. Wstępnie ujawniono jedynie tytuł projektu, czyli Flockers i wyłącznie po nim można było nastawiać się na coś związanego z owcami (bo angielskie flock to stado). Słusznie zresztą, jak się teraz wreszcie oto okazało.

Meat the Flockers

Flockers to czerpiący inspiracje z kultowych lemingów projekt, który w drugim kwartale tego roku poszuka pieniędzy na Steam Early Access. W aktywny sposób pokierujemy tutaj poczynaniami gromadki puszystych owieczek, którym zagrażają skomplikowane śmiercionośne machiny. Chodzi o to, by do końca poziomu dotrzeć z jak największą liczbą zwierzów z miękką wełną na grzbiecie, przy czym jeśli nam się sztuka nie uda wcale to przynajmniej pośmiejemy się z tego, jak pułapki przerabiają naszych beczących podopiecznych na kotlety mielone, krwiste befsztyki czy co tam kto akurat lubi.

350048578540234689
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Produkt powstaje na razie wyłącznie z myślą o rynku PC. Na kierunek przemarszu wpłyniemy rozstawiając na jego drodze elementy umożliwiające przejście dalej albo też blokując trasę, by stado nie trafiło pod ogromny tasak lub w przepaść. Znajdzie się także ukłon w stronę Wormsów. Zwierzętom przypisywać będzie można różne role, a jedna z nich to oczywiście przyobleczona w pelerynę super owca, zapewne potrafiąca latać.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
[1/1]

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)