Team17 przedstawia Flockers, czyli lemingi nowej generacji

Team17 przedstawia Flockers, czyli lemingi nowej generacji

28.03.2014 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przynajmniej od początku tego roku wiadomo było, że ekipa Team17, czyli studio odpowiedzialne za niezapomniane Wormsy w odsłonach wielu, szykuje się do wydania na świat zupełnie nowego dziecka. Wstępnie ujawniono jedynie tytuł projektu, czyli Flockers i wyłącznie po nim można było nastawiać się na coś związanego z owcami (bo angielskie flock to stado). Słusznie zresztą, jak się teraz wreszcie oto okazało.

Meat the Flockers

Flockers to czerpiący inspiracje z kultowych lemingów projekt, który w drugim kwartale tego roku poszuka pieniędzy na Steam Early Access. W aktywny sposób pokierujemy tutaj poczynaniami gromadki puszystych owieczek, którym zagrażają skomplikowane śmiercionośne machiny. Chodzi o to, by do końca poziomu dotrzeć z jak największą liczbą zwierzów z miękką wełną na grzbiecie, przy czym jeśli nam się sztuka nie uda wcale to przynajmniej pośmiejemy się z tego, jak pułapki przerabiają naszych beczących podopiecznych na kotlety mielone, krwiste befsztyki czy co tam kto akurat lubi.

Obraz
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Produkt powstaje na razie wyłącznie z myślą o rynku PC. Na kierunek przemarszu wpłyniemy rozstawiając na jego drodze elementy umożliwiające przejście dalej albo też blokując trasę, by stado nie trafiło pod ogromny tasak lub w przepaść. Znajdzie się także ukłon w stronę Wormsów. Zwierzętom przypisywać będzie można różne role, a jedna z nich to oczywiście przyobleczona w pelerynę super owca, zapewne potrafiąca latać.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
[1/1]

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także