r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CyberLink ActionDirector 2.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów

CyberLink ActionDirector to rozbudowane narzędzie do tworzenia filmów zarejestrowanych przy użyciu kamery typu action. Dzięki niemu przygotujemy emocjonujące i pełne szczegółów materiały wideo w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Galeria programu

Wszystkie funkcje oferowane przez CyberLink ActionDirector są dostępne na wyciągnięcie ręki bez konieczności "przeklikiwania się" między kolejnymi ekranami w celu odnalezienia potrzebnych opcji. Na uwagę zasługuje także szybka edycja wideo za pomocą jednego przycisku oraz niezwykle schludny, nowoczesny i zarazem przejrzysty interfejs użytkownika.

Narzędzie pozwala na szybkie umieszczanie obiektów w tzw. storyboardzie, który stanowi alternatywę dla standardowej edycji na osi czasu. CyberLink ActionDirector wykorzystuje technikę "przeciągnij i upuść", która sprawia, że dodawanie nowych fragmentów wideo czy też wprowadzonych efektów przebiega szybko i bezproblemowo.

CyberLink ActionDirector pozwala na edytowanie nagrań w rozdzielczości 4K, co z kolei pozwala twórcom na przygotowanie niesamowicie szczegółowych filmów. Program umożliwia importowanie obrazów zarejestrowanych z płynnością 120 a nawet 240 klatek na sekundę i eksportowanie wideo tej samej jakości w celu uzyskania płynnego efektu slow-motion w swoich materiałach.

Warto dodać, że do każdego wideo tworzonego za pomocą CyberLink ActionDirector możemy dołączyć ścieżkę audio. Wystarczy zaimportować wybrany utwór muzyczny, a następnie skorzystać z prostych w obsłudze narzędzi pozwalających na dostosowanie głośności dźwięku do potrzeb użytkownika.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.