CyberLink Media Suite 16.0.0.1807

Strona główna Windows Multimedia Pakiety multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

CyberLink Media Suite to pakiet zawierający programy firmy CyberLink, które oferują przede wszystkim możliwość oglądania, edytowania, konwertowania i zarządzania filmami wideo dostępnymi na rozmaitych nośnikach lub dysku twardym komputera.

Najważniejszym elementem zestawu CyberLink Media Suite jest oczywiście PowerDVD 16, czyli jeden z najpopularniejszych na świecie odtwarzaczy filmów i innych plików multimedialnych, ale oprócz niego producent udostępnił także szereg innych przydatnych aplikacji. MediaShow 6 to przeglądarka zdjęć, która pozwala głównie na organizowanie, szukanie i udostępnianie fotografii, natomiast chcąc edytować materiały wideo możemy skorzystać z PowerDirector 14.

CyberLink Media Suite oddaje do dyspozycji także PhotoDirector 7, czyli rozbudowany program do edytowania zdjęć przy wykorzystaniu rozmaitych opcji, który pozwala na importowanie i tworzenie kolekcji plików. W pakiecie znajdziemy ponadto narzędzie WaveEditor 2 do edycji plików audio z opcją rejestrowania głosu, wycinania fragmentów utworów i miksowania dźwięków.

PowerProducer 6 pozwala na tworzenie spersonalizowanych płyt DVD i Blu-Ray (wspiera najnowsze formaty plików multimedialnych). Jeśli natomiast chcemy przygotować okładki i etykiety na płyty możemy zainstalować LabelPrint 2.5 (dostępna jest możliwość drukowania stworzonych projektów).

Za sprawą Power2Go 10 pobierzemy filmy z popularnych serwisów (np. YouTube), zamontujemy obrazy plików i nagramy je na nośnik. W przypadku konieczności zmiany formatu MediaEspresso 7.5 pozwoli na konwersję plików, a dodatkowo umożliwi przenoszenia danych na urządzenia mobilne (np. utworów muzycznych z rozszerzeniem MP3).

CyberLink Media Suite zawiera także narzędzie PowerBackup 2.6 do archiwizacja plików i folderów oraz tworzenie back-upu danych oraz PowerDVD Copy do przygotowywania kopii zapasowych posiadanych nośników DVD. Z kolei InstantBurn 5 sprawia, że płyta znajdująca się w napędzie jest odczytywana jako dysk twardy komputera.

W skład CyberLink Media Suite wchodzą również trzy narzędzia adresowane nie tylko do posiadaczy systemów operacyjnych Windows 10, ale także urządzeń z Androidem. PowerDirector Mobile oferuje możliwość tworzenia filmów, PhotoDirector Mobile pozwala na ich edytowanie, natomiast Power Media Player umożliwia odtwarzanie multimediów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!