r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czeka nas nowa gra z Tony Hawkiem

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Niebawem znowu będziemy mogli założyć wirtualny kask i wskoczyć na wirtualną deskorolkę. Activision potwierdziło informacje odnośnie prac nad nową grą, która jest tworzona wspólnie z Tony Hawkiem.

Wydawca nie podał niestety dokładniejszych informacji. Nie wiemy, jakie lokacje będziemy mogli odwiedzić w grze, a nawet jak gra będzie się nazywała.

Informacje na temat powstawania gry ujawnił bowiem sam Tony Hawk w radiu Demolition. Słynny skater pochwalił się: pracujemy nad grą, pracujemy nad grą, to jest naprawdę super. Ostatnia gra z tej serii, Tony Hawk's Pro Skater HD, została stworzona przez studio Robomodo, jako zbiór ulubionych leveli graczy ze wszystkich części.

r   e   k   l   a   m   a

Można było spodziewać się takiego obrotu spraw, zważywszy na fakt, że skaterowi bardzo zależało na wydaniu gier na nowe konsole, kiedy tylko się one pojawią. Chciał także zrobić coś związanego z Wii U, ale nie wiadomo, czy coś wyjdzie z tych planów.

Oczywiście trzymamy kciuki za najnowszą odsłonę serii i nie możemy się jej doczekać.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.