r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czy najnowszy build Windows 10 nadaje się już na produkt finalny?

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

No właśnie, jak uważacie? Jeśli mieliście okazję przetestować, ciekawi jesteśmy Waszej opinii na ten temat. Jeśli nie, może to dobra okazja, żeby zarejestrować się jeszcze w programie Windows Insider i pobrać aktualną betę Windows 10, po czym za darmo dostać finalną wersję wcześniej, niż inni?

U nas w redakcji zdania są podzielone, jedni uważają że w obecnym kształcie Windows 10 nie pomoże odzyskać Microsoftowi pozycji lidera i nad systemem należałoby jeszcze popracować. Nie chodzi o to, że beta wciąż ma jeszcze błędy lub niedociągnięcia, a o to, że zbyt mało w niej nowości mogących zrewitalizować skostniały ekosystem Windows i tchnąć w niego drugie życie. Inni z kolei uważają, że wcale nie ma takiej potrzeby, wystarczy solidnie zrobiony system, który usunie niesmak po Windows 8 i dziesiątka jest już takim produktem. Premiera dosłownie tuż za rogiem, ciekawe więc jakie jest Wasze zdanie?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.