DXWnd 2.05.18 Beta

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DXWnd to program, który pozwala na uruchamianie gier komputerowych w oknie.

Co prawda wiele produkcji oferuje funkcję zabawy w oknie, ale w przypadku niektórych tytułów albo twórcy nie przewidzieli takiej możliwości, albo też okno jest malutkie i nie mamy jak go powiększyć. Dlatego też powstało narzędzie DXWnd adresowane do fanów klasycznych gier komputerowych, takich jak np. Diablo II.

Chcąc uruchomić grę za pomocą Dxwnd należy w pierwszej kolejności umieścić ją w głównym oknie programu. Aby to zrobić, klikamy przycisk "edit", a następnie z rozwijanej listy wybieramy "add". Możemy po prostu określić nazwę gry i ścieżkę dostępu, ale program oferuje znacznie więcej możliwości konfiguracyjnych przeznaczonych dla bardziej wymagających odbiorców. Kiedy już wykonamy tę czynności, w głównym oknie programu klikamy "ppm" na dodany uprzednio tytuł i z rozwijanej listy wybieramy "run".

DXWnd umożliwia zdefiniowanie położenia okna, zmianę rozdzielczości, dodawanie rozmaitych opcji zgodności, wyświetlanie obrazu w kilku trybach (np. VGA i HDMI), zmianę liczby kolorów, a także dostosowanie liczby klatek na sekundę. Wszystko to sprawia, że po zmodyfikowaniu ustawień do własnych preferencji można komfortowo grać w starsze produkcje na nowszych sprzętach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!