r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Death Rally

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zanim studio Remedy wsławiło się serią strzelanek Max Payne, wydało na świat bardzo ciekawe wyścigi samochodowe. Death Rally, które to po wielu latach udostępniono w końcu bezpłatnie, prezentuje wizję brutalnej rywalizacji na torach z użyciem karabinów maszynowych i niecnych zagrywek. Liczy się tutaj nie tylko dojechanie do mety na jak najlepszej pozycji, ale tez dojechanie w ogóle. Sztuczna inteligencja jest agresywna.

Galeria programu

Niebezpiecznie jest wysuwać się na prowadzenie już w pierwszych sekundach, bo to oznacza dziury po kulach w bagażniku, a potem szybki zgon. Do zawodów trzeba podejść taktycznie, zwłaszcza, że chodzi tutaj o pieniądze. Gracz prowadzi własnego zabijakę za kółkiem opancerzonego pojazdu, wygrywając środki w wyścigach, aby móc naprawić złom na kółkach między startami, poprawić silnik, opony czy opancerzenie, a w końcu może nawet przesiąść się na lepszy model. Najważniejsze jednak przetrwać.

Gdy portfel pusty, gra się kończy. Trzeba mądrze dysponować dostępną gotówką, niekiedy biorąc nawet pożyczkę na duży procent, byle wykupić sabotaż samochodu przeciwnika. Należy uważnie rozglądać się po drodze, ponieważ często na trasie przejazdu pojawiają się przedmioty pomocnicze, z naprawiającym kluczem francuskim na czele. Zdarza się jednak też dodatkowa gotówka, amunicja albo halucynogenny grzybek, po którym rozjeżdża się widzów na trybunach... W końcu to rajd śmierci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #2 15.04.2016 19:53

Gra z innej epoko. Klimat wyjątkowy ale obecnie ciężko dłużej wytrzymać z takim tytułem.

saviano   7 #1 26.11.2015 06:49

Super! Kiedyś często w to grałem. Fajna gra z klimatem :-)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.