r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Debiutuje Star Wars: Tiny Death Star, premiera Epizodu VII serii filmowej 18 grudnia 2015 roku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Disney wkrótce po przejęciu filmowego imperium George'a Lucasa zamknął studio LucasArts, ale z grami w świecie Gwiezdnych Wojen firma nie skończyła. Najnowszym projektem Star Wars, przygotowanym we współpracy z zespołem NimbleBit, jest urocze Tiny Death Star, udostępnione bezpłatnie w kilku różnych wersjach: dla urządzeń z iOS, Androidem, Windows Phone oraz działających pod kontrolą systemu Windows 8.

Trwa w tej chwili promocja, w ramach której otrzymujemy więcej funduszy na rozwój swojego budowanego poziom po poziomie międzygalaktycznego dzieła zniszczenia. Będziemy stawiać pomieszczenia stylizowane na lokacje z kinowej serii, by przyciągnąć nowych mieszkańców i tym samym zyskać nieco grosza. Disney ogłosił przy okazji też datę premiery Epizodu VII Gwiezdnych Wojen — wejdzie na ekrany 18 grudnia 2015 roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.