reklama

Debiutuje Star Wars: Tiny Death Star, premiera Epizodu VII serii filmowej 18 grudnia 2015 roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Disney wkrótce po przejęciu filmowego imperium George'a Lucasa zamknął studio LucasArts, ale z grami w świecie Gwiezdnych Wojen firma nie skończyła. Najnowszym projektem Star Wars, przygotowanym we współpracy z zespołem NimbleBit, jest urocze Tiny Death Star, udostępnione bezpłatnie w kilku różnych wersjach: dla urządzeń z iOS, Androidem, Windows Phone oraz działających pod kontrolą systemu Windows 8.

Trwa w tej chwili promocja, w ramach której otrzymujemy więcej funduszy na rozwój swojego budowanego poziom po poziomie międzygalaktycznego dzieła zniszczenia. Będziemy stawiać pomieszczenia stylizowane na lokacje z kinowej serii, by przyciągnąć nowych mieszkańców i tym samym zyskać nieco grosza. Disney ogłosił przy okazji też datę premiery Epizodu VII Gwiezdnych Wojen — wejdzie na ekrany 18 grudnia 2015 roku.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić