Testowa wersja Star Wars: Battlefront będzie dostępna dla każdego

Testowa wersja Star Wars: Battlefront będzie dostępna dla każdego

18.09.2015 11:05

Fani Gwiezdnych Wojen z niecierpliwością czekający na premierę gry Star Wars: Battlefront z pewnością ucieszą się z najnowszych informacji. Twórcy ogłosili, że dostęp do beta testów będzie miał każdy, a do przetestowania dostaniemy trzy tryby gry.

W połowie listopada odbędzie się premiera gry Star Wars: Battlefront. Nie będziemy jednak musieli czekać dwóch miesięcy by móc sprawdzić ten tytuł. Studio DICE poinformowało, że testową wersję produkcji udostępni wszystkim zainteresowanym już na początku października. Gra zostanie udostępniona na PC, a także na konsole nowej generacji – Xboksa One i PlayStation 4.

Obraz

W wersji beta znajdzie się tylko wybrana zawartość. Walczyć będziemy mogli w trybie Walker Assault na nieprzyjaznej, skutej lodem planecie Hoth. Natomiast na Sullust sprawdzimy tryb Drop Zone. Ostatnim, udostępnionym trybem będzie Survival, którego otrzymamy wraz z planetą Tatooine. W przypadku Survival oprócz grania przez sieć, będziemy mogli walczyć offline, a także w lokalnej kooperacji, na podzielonym ekranie. Niestety, lokalna kooperacja dostępna będzie wyłącznie na konsolach.

Nie została podana dokładna data startu beta testów. Należy również pamiętać, że udostępniona zostanie testowa wersja gry, a więc może zawierać jeszcze sporo błędów, które mogą negatywnie wpływać na rozgrywkę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)