Dobre słuchawki do muzyki ? Koss Porta PRO ! Recenzja kultowych słuchawek

Pół roku temu moje słuchawki nauszne firmy Philips SBC HP195 zakończyły 9 letnią służbę. Tak 9 lat, te słuchawki kosztowały wtedy 19,99 w jakimś hipermarkecie (nie pamiętam). Dobrze je wspominam, choć jakość dźwięku była przeciętna.

Nadszedł czas nad wyborem czegoś nowego. Paru moich dobrych znajomych z czasów technikum poleciło mi KOSS PORTA PRO, inni zaś Sennheiser HD 201. Przed wyborem miałem przyjemność posłuchać jednych i drugich.

Windows ŁOSiem - Zrób sobie sam(a) ulubioną kafelkę

Wrzuciłeś kolorowe obrazki, odpaliłeś dekompresję archiwum, zaznaczyłeś pliki w folderze... i co z tego?

To będzie mój 3 wpis o W8 - zgadnijcie ile jeszcze napiszę :D - to naprawdę widać ...

Twój ulubiony kafelek ...

... to Twój własny kafelek ;) Zamiast wychwalać i lubić czyjeś kafelki stwórz własny kafelkowy program. Wpis będzie pisany możliwie prosto.

Windows ŁOsiem - Lepszy eksplorator

Nie wszystko co jest nowe jest lepsze od poprzedników, dlatego podczas tworzenia tego tekstu, który mam nadzieję będzie zwięzły postanowiłem użyć słowa "lepszy" zaś nie "nowy"

Czy eksplorator jest ważny ?

Tak, nie ważne jaka jest nasza znajomość komputera, a i tak z tym narzędziem będziemy musieli się zapoznać. Nie da się pracować bez tego programu dlatego wypadało by ze strony producenta danego systemu oddać ludziom wygodne i wartościowe narzędzie.

Windows Łosiem - jaki jest czy warto go mieć?

Słowo wstępu

Wszyscy piszą o nowym Windowsie - jak widać system podoba się nawet najbardziej zagorzałym użytkownikom systemów z rodziny Linuks. Dlaczego ja, osoba która parę nocy nie spała z obawy, że będę przepisywał w pocie czoła swój program na Ubuntu pisząc w strasznym C++, a nie kochanym Delphi nie może napisać artykułu. Ciągle czytam newsy na dobreprogramy.pl, że Valve odwraca się od Windows itd. Podczas, gdy pobierałem wersję testową Windows Łosiem kolega napisał do mnie: