Deluxe Ski Jump 4 Deluxe Ski Jump 4 1.7.0

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kolejna, dużo bardziej zaawansowana graficznie wersja bezkonkurencyjnej symulacji skoków narciarskich. Poprzednia, czyli Deluxe Ski Jumping 2.1, mimo swojej bardzo skromnej grafiki nie miała sobie równych, jeśli chodzi o przyjemność płynącą z gry i odwzorowanie warunków atmosferycznych działających na zwinnego skoczka.

Poprawiono znacznie fizykę lotu oraz przygotowano całkiem nową, atrakcyjną oprawę audiowizualną. Dzięki wielu zainstalowanym kamerom mamy możliwość wyboru najbardziej odpowiadającego nam widoku gry. Najbardziej pociągający wydaje się obraz skoczni wprost z kamery umieszczonej na kasku zawodnika, ale zazwyczaj na samej ekscytacji ze zjazdu na nartach się kończy, ponieważ oddanie udanego skoku z tej perspektywy graniczy po prostu z cudem. Rozgrywka wciąż jest wymagająca.

W pełnej wersji gry, do dyspozycji oddano nam masę znanych skoczni o punktach konstrukcyjnych pomiędzy 107, a 281 metrów. Na największych obiektach oraz przy sprzyjających warunkach istnieje możliwość oddawania nawet 300 metrowych skoków! Tytuł oferuje również dodatkowe opcje konfiguracyjne, takie jak selekcja zawodników czy wybór trybu zawodów (Puchar Świata, Puchar Drużynowy czy zawody online). Prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników sportowej rywalizacji jest możliwością wysyłania swoich wyników na stronę oficjalną projektu, a także sposobność pobrania najświeższych list rekordów oraz najdłuższych skoków. Rozbudza to rządzę na więcej.

Edycja demonstracyjna jest w wielu miejscach znacznie ograniczona, oferując m.in. tylko ułamek dostępnych skoczni. Płatna odsłona daje 21 dodatkowych, tryb wieloosobowy z nieograniczoną liczbą graczy, puchar drużynowy, dostęp do globalnych rekordów czy bazy powtórek i oczywiście darmowe aktualizacje produktu.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1,5 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta graficzna 3D

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

2 nowe skocznie, realistyczne linie, możliwość pobrania powtórek w grze online, wiele naprawionych bugów
brak opcji skakania ze sztuczną inteligencją, tylko 8 skoczni w wersji podstawowe, tylko wersja komercyjna.
ocena użytkownika
22.03.2016 17:24 • Recenzja do wersji 1.6.1

Czwarta część cyklu bardzo popularnej gry o skokach narciarskich. Niestety nie trzyma poziomu swej poprzedniczki, która jak dla mnie jest bardziej dopracowana. Ale też narzekać nie ma co, dla typowego fana gier sportowych ma dużo do zaoferowania, jest w miarę realistyczna, wzmaga też wyobraźnię tworzymy na niej własną postać, z którą możemy wystartować na MŚ, w tym na dwóch nowych skoczniach Oberstdorf HS213, Villach HS98 (aż 24 dostępne), albo wziąć udział w samym treningu. Niestety podana tutaj wersja demo bardzo zuboża jej możliwości. A zatem polecam tylko płatną odsłonę.

Dużo skoczni, dobra grafika, możliwość wysyłania swoich wyników
Gra płatna
ocena użytkownika
25.10.2015 10:42 • Recenzja do wersji 4 1.6.1

Super gra, symulator skoków. Plus za dużą liczbę skoczni i możliwość wyboru zawodników oraz wysyłania wyników na oficjalną stronę. Poza tym gra się całkiem fajnie, choć ja zdecydowanie wolę DSJ 2. Niestety gra jest płatna.