Demonstracja: Mała sieć domowa w Windows XP

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś rozpoczynamy publikację cyklu demonstracji związanych z konfiguracją i obsługą systemu Windows oraz obsługą innych aplikacji. Największą zaletą takiego rozwiązania w stosunku do klasycznych publikacji jest pełna prezentacja, krok po kroku wszystkich niezbędnych czynności i funkcjonalności, a z drugiej strony wyjątkowa łatwość przyswajania całości. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ta przystępniejsza forma zdobywania wiedzy :-)

Niestety nie ma róży bez kolców. Publikacja tego typu demonstracji wymaga przygotowania bardzo silnej infrastruktury (m.in. łącza o dużej przepustowości), i choć zagwarantowaliśmy na ten cel dedykowane łącze o przepustowości aż 10 Mbit/s to dzisiejsza demonstracja będzie miała po części charakter testowy. Ponieważ jest nowością w naszym serwisie, nie jesteśmy w stanie dokładnie określić obciążenia jakie wygenerują Czytelnicy. Mamy w związku z tym prośbę o wyrozumiałość w przypadku gdyby pobieranie demonstracji było zbyt wolne bądź wystąpiłyby inne niedogodności.

Pierwszą z przygotowywanego cyklu demonstracją jest Mała sieć domowa w Windows XP. Demonstracja, w przystępnej dla każdego formie, ukazuje jak należy właściwie skonfigurowć małą sieć w domu. Przygotował jeden z nowych redaktorów naszego vortalu - Wojciech Kowasz (Docent). Na podkreślenie zasługuje fakt, że Docent, to najmłodszy Polak, który uzyskał prestiżowe tytuły MCP (Microsoft Certified Professional) oraz MCDST (Microsoft Certified Desktop Support Technician). Kolejne demonstracje będziemy publikować już niebawem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania i czekamy na wszelkie sugestie.

© dobreprogramy
s