Devilian

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Nie trzeba być światowej sławy detektywem, żeby zorientować się, że bezpłatna gra Devilian nawiązuje do kultowej serii Diablo. Już sama nazwa jest oczywistym ukłonem w stronę klasyka, a rozgrywka reprezentująca nurt RPG akcji szybko przypomni miłe chwile spędzane przy komputerze z dziełami firmy Blizzard. Koreańscy twórcy tego darmowego tytułu mają jednak ambicje pokazać innym producentom, że można lepiej.

Dodatkowo to MMO, czyli w zabawie uczestniczą równocześnie tysiące miłośników wybijania potworów oraz zdobywania doświadczenia. Wspólnie bronią planetę Hala przed niebezpieczeństwem, wcielając się w tytułową rasę pół-demonów, która sprzeciwia się jednak rozprzestrzenianiu się mroku. Gra oferuje naturalnie również opcję walki z innymi, aby móc zmierzyć się na umiejętności oraz wyposażenie.

Do wyboru dostajemy cztery ciekawe klasy bohatera. Berserkerzy to czysta i brutalna siła. Świetnie uzbrojeni kanonierzy trzymają przeciwników na dystans. Przywoływacze robią użytek z mocy żywiołów, zaś łowcy z cienia stawiają na szybki atak. W miarę wykonywania kolejnych zadań oraz zgładzania stworów, zyskujemy doświadczenie i tak rozwijamy postać plus jej zdolności. Każdy heros ma również swoją diabelską formę.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2 GHz
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 9800 GTX lub AMD Radeon HD 5670

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi. Możliwa jest również instalacja z użyciem specjalnego klienta dostępnego po bezpłatnej rejestracji konta na stronie wydawcy tytułu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!