Directory Lister Directory Lister 2.42

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Directory Lister to narzędzie, które pozwala na tworzenie listy plików z wybranych folderów dostępnych na rozmaitych nośnikach. Obsługiwane są dyski twarde, napędy CD/DVD, urządzenia USB, a także miejsca sieciowe.

Podstawowe funkcje

Za sprawą Directory Lister możemy wyświetlać, zapisywać i drukować listy zawartość poszczególnych katalogów, by następnie móc udostępnić takie dane innym użytkownikom za pośrednictwem e-maila w formatach HTML, TXT, XLS, CSV; możliwe jest również przechowywanie informacji jako baza danych.

Integracja z Eksploratorem Windows

Directory Lister może stać się integralną częścią popularnych „okienek” i być dostępny w Eksploratorze Windows. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik ma dostęp do funkcji programu bez konieczności jego uruchamiania.

Dodatkowe informacje

Sama lista plików nie wystarczy? Directory Lister pozwala na dodawanie wielu przydatnych informacji, w tym nazwę pliku, rozszerzenie pliku, typ pliku, właściciel pliku, atrybuty pliku i nie tylko. Oprócz tego istnieje funkcja wprowadzenia szczegółów na temat pliku wykonywalnego (EXE, DLL, OCX), a jeśli udostępniamy wykaz posiadanych multimediów (MP3, AVI, WAV, JPG, GIF, BMP), to możemy zawrzeć w nim tytuł utworu, nazwę wykonawcy i albumu, gatunek, format pliku wideo, itp.

Kluczowe funkcje Directory Lister

  • sporządzanie listy plików z wybranych folderów
  • udostępnianie danych (e-mail, HTML, TXT, XLS, CSV)
  • obsługiwane są dyski twarde, napędy CD/DVD, urządzenia USB, miejsca sieciowe
  • możliwość dodawania istotnych danych (np. nazwa, rozszerzenie, typ i atrybuty pliku)
  • integracja z Eksploratorem Windows

Uwaga!

  • Próbna wersja Directory Lister umożliwia korzystanie z aplikacji przez 30 dni. Po upływie tego czasu możemy zakupić pełne wydanie w trzech wariantach: Standard, Pro i Enterprise, które różnią się nie tylko zawartością, ale i ceną. Szczegółowe informacje są dostępne na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!