Dirty Bomb

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Splash Damage to studio kojarzone z wyśmienitej sieciowej strzelanki Wolfenstein: Enemy Territory, jak również szeregu komercyjnych produkcji. Na rynek bezpłatnych gier zespół postanowił powrócić z dynamiczną wymianą ognia w projekcie Dirty Bomb. Produkcja nastawiona jest mocno na akcję w zorganizowanych zespołach, które to wypełniają różnorakie zadania na sporych rozmiarów przemyślanych mapach.

Tłem zabawy jest Londyn. Twórcy wymyślili, że w niedalekiej przyszłości stolica Anglii stanie się radioaktywnym centrum wyspy, w którym boje o cenne pozostałości po mieszkańcach toczyć będą prywatne firmy wojskowe. Innymi słowy, do akcji wchodzą doskonale wyszkoleni oraz uzbrojeni najemnicy. Jedna strona zawsze ma jakąś misję do zrealizowania, druga zaś próbuje jej przeszkodzić. Potem role ulegają odwróceniu.

Przed przystąpieniem do starcia należy wybrać trzy postacie z zestawu posiadanych, aby w trakcie meczu mieć zawsze opcję zmiany klasy w zależności od aktualnej sytuacji na placu boju. Naturalnie każda dysponuje innymi zdolnościami specjalnymi, preferuje odmienne bronie i podejście do rozrywki. Należy też zawsze dopasowywać się do siebie w grupie, by potem nie okazało się, że biegamy nagle bez medyka w zespole.

Co wyróżnia Dirty Bomb na tle innych strzelanek w modelu Free-2-Play to nie tylko samo doświadczenie studia Splash Damage, ale też nieco inne podejście do rozgrywki. Z pozoru gra prezentuje się podobnie jak wiele innych produkcji tego typu, ale więcej czasu spędzicie tu na strzelaniu z biodra, niż celowaniu przez muszkę broni. Liczy się akcja, efektowne i szybkie wykończenie przeciwnika, także zaraz np. po odbiciu się od ściany. Wystarczy też grać, by móc odblokować, co się chce, bez wydawania pieniędzy.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz+
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 7800 GTX

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!