Disk Drill Disk Drill 4.2.568.0

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program

Disk Drill to bardzo intuicyjne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z dysku Maca i zewnętrznych dysków lub kart pamięci, które zostaną do niego podłączone. Program pozwala odnaleźć utracone pliki na dyskach sformatowanych jako HFS i HFS+, FAT/FAT32/exFAT, NTFS oraz EXT3 i EXT4, a także zapewnia ochronę przed usunięciem. Aby odzyskiwać pliki należy sięgnąć po jego płatną wersję.

Disk Drill może skanować w poszukiwaniu zagubionych i usuniętych plików praktycznie każdy dysk podłączony do Maka. Poradzi sobie z dyskami w komputerze, podłączonymi przez USB, kartami pamięci, a także aparatami, iPodami, czytnikami e-booków i wieloma innymi urządzeniami. Program odczyta dane nawet jeśli uszkodzona została tablica partycji i niemożliwe jest zamontowanie dysku.

Odzyskiwanie danych z pomocą programu Disk Drill jest bardzo łatwe. Program najpierw na kilka sposobów przeszukuje podłaczone do Maka dyski, a następnie prezentuje listę plików, które potencjalnie można odzyskać. Wiele z tych plików można podejrzeć, by zdecydować, czy podjąć próbę odzyskiwania.

Darmowa wersja Disk Drill pozwala na włączenie ochrony plików, dzięki czemu wiele z nich można odzyskać bez kupowania pełnej wersji programu. Można skorzystać z trzech mechanizmów: Recovery Vault śledzi usuwane pliki, zapisując ich położenie i nazwę, Guaranteed Recovery zachowuje kopie plików wyrzuconych z kosza, monitor S.M.A.R.T. zaś pilnuje dobrej kondycji dysku Maka. Jeśli jednak zajdzie potrzeba odzyskania danych na dysku, na którym ochrona nie była włączona, trzeba będzie sięgnąć do portfela i kupić wersję Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!