Display Driver Uninstaller Display Driver Uninstaller 18.0.3.8

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Display Driver Uninstaller (w skrócie DDU) to amatorskie, ale skuteczne narzędzie przeznaczone do oczyszczania systemu Windows ze sterowników dla układów graficznych NVIDIA, AMD oraz Intel. Pomocne okazać się ono może w przypadku kiedy chcielibyśmy usunąć pozostałości po sterownikach np. po nieudanej pracy domyślnego deinstalatora.

Program oferuje użytkownikowi 3 tryby pracy, w których umożliwia odpowiednio podstawowe usunięcie wszelakich składników związanych z posiadaną kartą graficzną, przygotowanie systemu do instalacji nowych sterowników oraz skuteczne oczyszczenie komputera zalecane do wykonania podczas montażu nowego układu graficznego. Przeprowadzany z użyciem Display Driver Uninstaller proces usuwania sterowników obejmuje odpowiednie lokalizacje na dysku twardym oraz w rejestrze systemowym, gdzie znajdować się mogą pozostałości po oprogramowaniu GPU.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy, Polski, dokładny, stabilny, szybki,
Brak
ocena użytkownika
27.02.2015 23:15 • Recenzja do wersji 14.0.0.0

Dla mnie ten niewielki programik jest wręcz idealny. Przydaje się głównie w celu instalacji nowszych lub starszych sterowników. Jest szybki, stabilny i dokładny (dzięki czemu nie ma się co martwić o pozostałości po odinstalowanych sterownikach - najlepiej sprawdza się w trybie awaryjnym) a jego obsługa jest tak prosta, że raczej nikt nie będzie miał problemów z obsługą programu. Dla mnie zasłużone 5/5. Świetnie się spisał. Polecam.

Darmowy, robi co do niego należy.
Nie zauważyłem.
ocena użytkownika
13.02.2015 18:13 • Recenzja do wersji 13.6.4.2

Display Driver Uninstaller z pewnością przyda się każdemu po zmianie grafiki lub przy instalacji nowszych/starszych sterowników. W skrócie mówiąc program robi co do niego należy i spisuje się wzorowo :)