DivX Plus 10.8.8

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niezwykle popularny pakiet komponentów niezbędnych do odtwarzania filmów w rozdzielczościach HD, zakodowanych kodekami wideo MPEG-4, H.264 oraz audio MP3, AC3, ACC, Vorbis i DTS.

DivX Plus 8 daje możliwość oglądania multimediów w najpopularniejszych formatach .divx, .avi, .mp4, .mov, .rmvb, .wmv czy .mkv i innych za pośrednictwem dowolnego odtwarzacza zainstalowanego na komputerze, np. Windows Media Playera. W jego skład oprócz samych kodeków wchodzi również narzędzie DivX Plus Converter do konwertowania materiałów wideo pomiędzy różnymi formatami oraz proste odtwarzacze DivX Plus Player i DivX Plus Web Player.

W najnowszej odsłonie wbudowany w pakiecie player wzbogacony został o funkcje DivX To Go, pozwalającą w bardzo łatwy sposób i niemalże automatycznie dostosować materiał wideo (m.in. wybór certyfikatu posiadanego przez odtwarzacz: DivX, DivX Plus lub DivX Plus HD) do odtwarzania na stacjonarnych odtwarzaczach DVD, telewizorach, konsolach do gier (np. PlayStation 3) itp., a następnie nagrać go na płytę lub przenieść na pamięć USB.

Uwaga!

  1. Instalacja pakietu odbywa się w trybie online.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wygodny odtwarzacz, Skuteczna kompresja filmów
Brak możliwości odtwarzania płyt DVD i CD, brak polskiej wersji językowej
02.02.2012 16:21 • Recenzja do wersji 8.2.1 Build 1.8.5.26

DivX to nie tylko kodek umożliwiający odtwarzanie filmów. To także odtwarzacz filmów, wtyczka do przeglądarki internetowej, zaawansowany konwerter formatów plików filmowych oraz kodek pozwalający na kompresowanie własnych filmów do formatu DiVX.
Program ma ładny i wygodny interfejs i świetnie integruje się z Windows. DivX pozwala na oglądanie wszystkich filmów kompresowanych w formacie DivX. Wbudowany konwerter może zamieniać Twoje własne produkcje w niewielkie pliki zachowując wysoką jakość. Program jest szybki, dobrze radzi sobie zarówno z obróbką obrazu jak i ścieżki dźwiękowej. W najnowszej odsłonie programu pojawiła się ulepszona obsługa MKV i rozszerzone wsparcie dla technologii HD. W pakiecie możemy skorzystać z takich narzędzi jak DivX Plus Player, DivX Plus Web Player, DivX Plus Codec Pack, czy DivX Plus Converter. Odtwarzacz oprócz standardowych funkcji ma też wbudowane wspomaganie pobierania filmów z Internetu. Można dzięki niemu pobierać kilka plików jednocześnie. Program pozwala też na wysyłanie filmów do serwisu Stage 6 . Oglądane filmy można z poziomu odtwarzacza wyeksportować za pomocą płyty CD/DVD lub pamięci USB, do urządzenia obsługującego technologię DivX.

DivX to nowoczesny kodek i zestaw programów do korzystania z jego możliwości. Jego funkcje pozwalają w pełni cieszyć się filmami na Twoim PC. Jest to dobry program dla kogoś kto ceni sobie jakość filmu, a nie wydajność komputera.