r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Domowy Budżet 1.0.4

Strona główna Android Dom Budżet domowy

Domowy Budżet to bardzo prosta aplikacja na smartfony z Androidem, która służy do podsumowywania miesięcznych wydatków oraz przychodów.

Na początku korzystania z programu wskazujemy kwoty miesięcznych przychodów (np. pensję, z umów zleceń, z inwestycji, lokat itp) oraz wydatki. Aplikacja przetworzy dane w formie wykresu kołowego. Możemy też sprawdzić poszczególne wydatki oraz przychody podzielone na kategorie takie, jak np. mieszkanie, żywność, transport, rozrywka, pożyczki itp. Aplikacja pozwala też sprawdzić kursy walut. To program dla tych, którzy potrzebują mieć zawsze pod ręką bardzo prosty zbiór danych o swoim miesięcznym budżecie domowym, bez potrzeby klikania w kolejne opcje, aby dostać się do poszukiwanej informacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

50
03.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.