Doz.pl Doz.pl

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Doz.pl to mobilna wersja popularnego serwisu internetowego Dbam o Zdrowie.pl na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja pełni dwie role: służy jako baza leków oraz jako podręczny sklep internetowy, w którym możemy kupować lekarstwa oraz suplementy za pomocą iPhone'a lub iPada.

W aplikacji Doz.pl znajdziemy informacje o ok. 20 tys. produktów medycznych, w tym o ich składzie chemicznym, sposobie działania i medycznych przesłankach do ich użycia. Program wyświetla też cenę danego produktu oraz jego cenę, a zakupu dokonamy bezpośrednio z aplikacji – tutaj z zastrzeżeniem, że najpierw trzeba założyć konto w serwisie Doz.pl. Zamówione lekarstwa można odebrać w jednej z ok. 1,7 tys. aptek w całej Polsce, a status zamówienia sprawdzimy na bieżąco właśnie za pomocą aplikacji mobilnej.

Program Doz.pl pozwala też kupić leki na receptę i zasięgnąć porady farmaceutycznej, zawiera też wyszukiwarkę aptek, bazującą na Mapach Google oraz danych z nadajnika GPS w smartfonie. W aplikacji znajdziemy również katalog aktualnych promocji.

Aplikacja Doz.pl jest darmowa, działa zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach pracujących pod kontrolą iOS 6.0 lub nowszego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!